interiery-landa.cz

Tmavě hnědá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre, pravý roh

Povedený produkt Tmavě hnědá rozkládací rohová pohovka se sametovým od výrobce s dlouholetou historií Windsor & Co Sofas lze pořídit v naší aktuální nabídce za super cenu! K sehnání zrovna v akci za 48 990 Kč.
EAN: AF593376832
Tmavě hnědá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem
Popis produktu

Seznamte se s tím nejlepším parťákem obývacího pokoje. Tato rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdechne vaší společenské místnosti moderní pojetí smíchanou s kapkou elegance. V případě nečekaných návštěv můžete tento poklad rozložit a vytvořit tak místo na přespání.

Pohovku nabízíme ve dvou provedení: levý i pravý roh.

Kolekce Astre nabízí pohovky a pufy v moderním pojetí. Jejich potah je z kvalitní látky, která napodobuje samet, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.