Světle modrý porcelánový hrnek na espresso Kähler Design Hammershoi, 1 dl

Ve slevě tento výrobek Světle modrý porcelánový hrnek na espresso Kähler od značky se zárukou kvality Kähler Design jednoduše můžete pořídit v naší online nabídce opravdu levně! Momentálně k dispozici za 569 Kč. EAN: AF193033113
Světle modrý porcelánový hrnek na espresso
569 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Vykouzlete si v kuchyni nezaměnitelnou atmosféru s moderně pojatými doplňky a dekoracemi značky Kähler Design. Ta ve svém repertoáru nabízí hrníčky, mísy, podnosy či příbory, které potěší jak svým designem, tak po praktické stránce věci.

Díky svému barevnému provedení najdou své uplatnění v interiéru hrajícím všemi barvami duhy, zároveň však budou slušet třeba dřevěnému srubu v horách.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.