interiery-landa.cz

Povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny v barvě slonovinové kosti Bonami Selection, 140 x 220 cm

Tento zlevněný kus Povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny v barvě slonovinové od výrobce s mnohaletou tradicí Bonami Selection máte možnost nakoupit momentálně na webu se slevou. Aktuálně v akci od 1 290 Kč. EAN: AF377739319
Povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny v
Popis produktu

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.