interiery-landa.cz

Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 200 cm

Velmi žádaný výrobek Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze stonewashed od známé značky Bonami Selection snadno můžete pořídit právě zde za extra cenu. Nyní pořídíte od 999 Kč. EAN: AF377739304
Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze stonewashed
Popis produktu

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.