Černo-modrý televizní stolek Teulat Punto

Oblíbený a kvalitní produkt Černo-modrý televizní stolek Teulat od dodavatele s dobrým jménem Teulat jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 16 190 Kč. EAN: AF554910431
Černo-modrý televizní stolek Teulat
Značka: Teulat
16 190 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Pokud jste milovníkem hravé jednoduchosti, kolekce Punto si snadno získá vaše srdce. ♥ Čisté linie nábytku jsou ozvláštněny detaily z perforovaného kovu, které dodávají každému kousku originalitu.

Tento televizní stolek si zaručeně zaslouží své čestné místo v obýváku a na oplátku bude dělat radost vašemu estetickému cítění.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.