interiery-landa.cz

Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 56 cm

Oblíbený a akční výrobek Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 od kvalitní společnosti LABEL51 máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nyní zakoupíte za 3 690 Kč. EAN: AF192998755
Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel
Ověřit dostupnost »
Značka: LABEL51
3 690
Popis produktu

Tento stolek představuje to nejlepší, co současný design nabízí. Originálně řešená kovová konstrukce a deska z kvalitního mangového dřeva ztělesňují dokonalou kombinaci, která oživí každý obývací pokoj.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.