interiery-landa.cz

Antialergenní voděodolný chránič matrace 190×90 cm Classic – Mila Home

Tento zlevněný výrobek Antialergenní voděodolný chránič matrace 190x90 cm od kvalitní značky Mila Home jednoduše můžete sehnat u nás teď za rozumné peníze! Akční cena 649 Kč.
EAN: AF627630030
Antialergenní voděodolný chránič matrace 190x90 cm
Popis produktu

Chraňte své matrace a prodlužte jim jejich životnost. Antibakteriální a antialergenní chránič od značky Mila Home zajistí maximální ochranu před rozlitými tekutinami. Povrch chrániče je tvořen jemnou micro polyesterovou látkou. Pod ní se nachází látka s polyuretanovou membránou (130 – 135 g/m2), která při styku s tekutinou uzavře své póry. Nechává je však průchozí pro neustálé proudění vzduchu. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších membrán, která je schopna chránit před roztoči, bakteriemi a alergeny. Rovněž zabraňuje škůdcům v usazování a v jejich případném množení, čímž je zajištěno sterilní spánkové prostředí.

Chránič je snadný na údržbu a lze jej prát každý den. Jeho kvalitu výroby zajišťují certifikáty: OEKO-TEX 100 Standard, Sedex, ASTM, a BSCI. Testy kvality a odolnosti vůči tekutinám jsou prováděny při teplotě 100 °C.