přejít na navigaci

Stínící technika

Základní řada produktů zahrnuje:

Látkové rolety

Praktické a dekorativní.Látkové rolety jsou vyráběny z více než 100 typů látek. Umožňuji nám nabídnout široký sortiment. Ovládání rolet pomoci řetízkového nebo pružinového mechanismu.

, /images/stinici-technika/latkove-rolety/c.1 latkove-rolety-.jpg  

Římské rolety

Kompletní řešení pro Vaše okna.Více než 100 typů dekoračních látek. Snadná údržba a výměna látky. Kazetový závěsný systém, ovládání praktickým řetízkovým mechanismem.

, /images/stinici-technika/rimske-rolrty/c.2 rimska roleta.jpg  

Panelové posuvné stěny

Velmi originální řešení, chcete-li jednoduše a účelně zastínit velké plochy nebo rozdělit interiér. Panely jsou upevněny v horní části na posuvné alu profily, pomocí suchého zipu.

, /images/stinici-technika/panelove-posuvne-steny/c.3Panelova posuvna-stena.jpg  

PVC vertikální žaluzie

Kolekce PVC lamel je zaměřená na jednoduché a neutrální barvy, které je možno využít jak v administrativních budovách tak i v domácím interiéru.

, /images/stinici-technika/pvc-vertikalni-zaluzie/c.4 pvc Vertikalni-zaluzie.jpg  

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany.Ochraňuji nejen proti slunečným paprskům, ale reguluji světlo a chrání soukromí.Jejich barevná škála dovoluje sladit barvy v interiéru.Výhodou je jejich jednoduchost,rychlá montáž a cenová dostupnost.

, /images/stinici-technika/horizontalni-zaluzie/Horizontální-žaluzie-detail.jpg, /images/stinici-technika/horizontalni-zaluzie/Horizontální-žaluzie.jpg  

Harmony

Harmony kombinuje výhody PVC vertikálních žaluzií a transparentní záclony – voálu. Tato kombinace Vám zaručuje pocit intimity ve dne i v noci. Pomocí ovládání umožňuje „otevření“ a „zavření“ Snadná údržba.

, /images/stinici-technika/harmony/c.5 harmony[1].jpg  

Tvintex (látkové žaluzie)

Luxusní alternativa k žaluziím. Jedná se o látkovou roletu v kazetě se zdvojenou látkou. Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy „zavřít“ nebo „otevřít“ Dochází tak regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

, /images/stinici-technika/tvintex/Tvintex.jpg  

© Záclony Gabriela Landová | (+420) 731 721 698 |(+420) 235 361 668 |mapa webu |

tvorba webových stránek / zahradní architektura